Business registration

Zarejestruj się, aby zacząć korzystać z osobistych narzędzi marketingu cyfrowego!

Instrukcje rejestracji

Wybierz swoją kategorię biznesową z pięciu prezentowanych branż: „Restauracje i Kawiarnie” , „Sklepy i Salony” , „Naprawy Domowe” , „Hotele i Turystyka” , „ Usługi Profesjonalne”. Następnie kliknij "Kolejny krok".
 

Wpisz informacje o firmie w dostępnych polach. Aby kontynuować, musisz potwierdzić, że zapoznałeś się z naszymi przepisami i zastrzeżeniami, zaznaczając dostępne pola wyboru. Możesz zdecydować się na powrót klikając "Poprzedni krok", w przeciwnym razie kliknij "Kolejny krok", aby kontynuować.
 

Ważny krok! Wpisz adres swojej firmy. Ważne: Zacznij wpisywać adres i pozwól Mapom Google uzupełnić adres, wybierając go z listy rozwijanej. Możesz dodać swoją zniżkę dla klientów i opis rabatu, jednak nie jest to konieczne, aby kontynuować i możesz pominąć ten krok. Możesz zdecydować się na powrót klikając "Poprzedni krok", w przeciwnym razie kliknij "Kolejny krok", aby kontynuować.

Ważne: Zachęcamy Cię do pominięcia tego kroku.  Pozwól aby Account Executive (Opiekun Konta) wykonał ten krok dla Ciebie. Możesz zdecydować się na powrót klikając "Poprzedni krok", w przeciwnym razie kliknij "Kolejny krok", aby kontynuować. Następnie zobaczysz stronę z potwierdzeniem rejestracji, ze swoim identyfikatorem sklepu i osobistym kodem QR. Logując się poprzez kliknięcie otrzymujesz dostęp do Twojego panelu zaplecza sklepu. Na tym etapie zalecamy udzielenie zezwolenia dla Twojego osobistego Account Executive przy uruchomieniu narzędzi marketingu cyfrowego, w celu budowy Twojego internetowego biznesu.

 

loading